GRM

NENÍ MI TO JEDNO
DOPORUČUJI PŘEČÍST
Socialismus si rozvracet nedáme
Živnostníci jako obtížný hmyz
Od Gulagů po Islam
Gadžo táhni dozadu!!
7 rad pro Babiše
Navigace
Domů
Články
Download
FAQ
Odkazy
Kontakt
Hledat
Kdo je On-line
Hosté On-line: 2

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Návštěvnost
TOPlist
Hokejová Choceň se probouzí z děsivého snu!!
Přepište dějiny, sen se stal skutečností !!!
Včera ve středu 6.února ve 20:40 na stadiónu v Chocni se musel sklonit hvězdný domácí tým před týmem z Litomyšle plným mladých hráčů, jejich hvězda teprve vychází a sbírají zkušenosti .
V celé krajské lize Pardubického kraje by se nenašel jediný fanoušek, který by si před začátkem této série Play Off na Litomyšl vsadil jediný pětník. O to víc vítězství chutná. Choceň byla jasným favoritem, do Play Off vstupovala z prvního místa tabulky základní části a její výsledky byly famózní, z 24 zápasů posbírala 63 bodů z 72 možných a nepoznala domácí porážku! Za to Litomyšl předváděla někdy výkony, které ani trochu nepřipomínaly slavné časy nedávno minulé. Jak je to možné ?


Je zcela jisté, že Choceň svého soupeře trochu podcenila. Na druhé straně se ale tým z Litomyšle semknul a donutil k obrovskému výkonu, který stavěl na vynikajím výkonu gólmana Tomáše Kalouska na němž si výborní útočníci soupeře až příliš často vylámali zuby.
Většina hráčů vlétla do čtvrfinále s odhodláním neprodat svoji kůži lacino a na ledě mnohdy vypustila duši a podala výkon daleko nad hranicí svých možností.
Nelze ani zapomenout na detailní znalost soupeře a skvělé koučování Honzy Svatoše, který je z Chocně a dlouhá léta se v hokeji pohybuje. Litomyšlský dres také v minulosti (i nedávné) oblékali mnozí chocenští hráči, kteří díky své herní kvalitě a příkladné morálce zanechali nejen výborný dojem a byli velmi oblíbení a troufám si tvrdit, že na své angažmá v dresu s Lilií vzpomínají v dobrém.

V semifinále narazíme na dalšího velmi nelehkého soupeře - Světlou nad Sázavou, tým kolem bývalých druholigistů Žáka, bratrů Včelů a Krajíčka je velmi kompaktní a je z možných soupeřů nejtěžší. Proč je naším soupeřem právě Světlá není v herním modelu blíže specifikováno, pravděpodobně je to nepsaným zvykem, nicméně klasický model "pavouka", kde jsou karty předem rozdány i pro semifinále se mi zdá spravedlivější. To jsou však pouze spekulace, pro zajímavost uvádím nákres, nechť každý posoudí.
Z vyřazení Chocně má největší radost Moravská Třebová, které do SF připadne místo Světlé Chotěboř, papírová výhoda, ale velmi ošemetná.... jsem však trochu patriot a moc bych si přál finálový duel mužstev , které do našeho kraje patří se vším všudy .....
Poslední články
Seznam obrázků ima...
Instalace vlastního...
02 Instalace
01 Kodi - první dotyky
Plazmová řezačka ...
Aktuálně
Čistý politik
Já Chovancovi věřím. Už jeho přezdívka Zrádce Zrádců svědčí o tom, že to je muž pevného charakteru.
Parazit
My si na obchodních schůzkách často s partnery nezávazné tlacháme, jak rozdělíme úplatky a kolik dostane ministr.
sjezd ČSSD
sjezd ČSSD
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuální obrázek
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.