GRM

Poslední články
Televize Changhong LED49D1100ISX (kategorie: Opravy elektroniky )
NodeMCU ESP-12E (kategorie: Arduino )
ESP 8266 a ukládání dat na Thingspeak (kategorie: Arduino )
PCF8574 I/O Expander I2C (kategorie: Arduino )
LCD Display 16/2 + teplota a vlhkost (kategorie: Arduino )
Massduino - zajímavá alternativa (kategorie: Arduino )
Napájecí modul pro Breadboard (kategorie: Arduino )
Převodníky USB TTL (kategorie: Arduino )
Hokejová Choceň se probouzí z děsivého snu!!
Přepište dějiny, sen se stal skutečností !!!
Včera ve středu 6.února ve 20:40 na stadiónu v Chocni se musel sklonit hvězdný domácí tým před týmem z Litomyšle plným mladých hráčů, jejich hvězda teprve vychází a sbírají zkušenosti .
V celé krajské lize Pardubického kraje by se nenašel jediný fanoušek, který by si před začátkem této série Play Off na Litomyšl vsadil jediný pětník. O to víc vítězství chutná. Choceň byla jasným favoritem, do Play Off vstupovala z prvního místa tabulky základní části a její výsledky byly famózní, z 24 zápasů posbírala 63 bodů z 72 možných a nepoznala domácí porážku! Za to Litomyšl předváděla někdy výkony, které ani trochu nepřipomínaly slavné časy nedávno minulé. Jak je to možné ?


Je zcela jisté, že Choceň svého soupeře trochu podcenila. Na druhé straně se ale tým z Litomyšle semknul a donutil k obrovskému výkonu, který stavěl na vynikajím výkonu gólmana Tomáše Kalouska na němž si výborní útočníci soupeře až příliš často vylámali zuby.
Většina hráčů vlétla do čtvrfinále s odhodláním neprodat svoji kůži lacino a na ledě mnohdy vypustila duši a podala výkon daleko nad hranicí svých možností.
Nelze ani zapomenout na detailní znalost soupeře a skvělé koučování Honzy Svatoše, který je z Chocně a dlouhá léta se v hokeji pohybuje. Litomyšlský dres také v minulosti (i nedávné) oblékali mnozí chocenští hráči, kteří díky své herní kvalitě a příkladné morálce zanechali nejen výborný dojem a byli velmi oblíbení a troufám si tvrdit, že na své angažmá v dresu s Lilií vzpomínají v dobrém.

V semifinále narazíme na dalšího velmi nelehkého soupeře - Světlou nad Sázavou, tým kolem bývalých druholigistů Žáka, bratrů Včelů a Krajíčka je velmi kompaktní a je z možných soupeřů nejtěžší. Proč je naším soupeřem právě Světlá není v herním modelu blíže specifikováno, pravděpodobně je to nepsaným zvykem, nicméně klasický model "pavouka", kde jsou karty předem rozdány i pro semifinále se mi zdá spravedlivější. To jsou však pouze spekulace, pro zajímavost uvádím nákres, nechť každý posoudí.
Z vyřazení Chocně má největší radost Moravská Třebová, které do SF připadne místo Světlé Chotěboř, papírová výhoda, ale velmi ošemetná.... jsem však trochu patriot a moc bych si přál finálový duel mužstev , které do našeho kraje patří se vším všudy .....
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuálně
Čistý politik
Já Chovancovi věřím. Už jeho přezdívka Zrádce Zrádců svědčí o tom, že to je muž pevného charakteru.
Parazit
My si na obchodních schůzkách často s partnery nezávazné tlacháme, jak rozdělíme úplatky a kolik dostane ministr.
sjezd ČSSD
sjezd ČSSD
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Aktuální obrázek
NENÍ MI TO JEDNO
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
FAQ
Odkazy
Kontakt
Hledat
Návštěvnost
TOPlist
DOPORUČUJI PŘEČÍST
Socialismus si rozvracet nedáme
Živnostníci jako obtížný hmyz
Od Gulagů po Islam
Gadžo táhni dozadu!!
7 rad pro Babiše
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.